Noclegi dla zakochanych

Walentynki, Dzień Kobiet, a może rocznica ślubu? To romantyczne okazje, przy których powinniśmy poświęcić czas ukochanej osobie. Warto oderwać się na moment od szarej codzienności i ponieść się chwilom uniesień w urokliwych zakątkach nadmorskich miejscowości lub zaskoczyć drugą połówkę i porwać ją w góry wybierając specjalne oferty dla zakochanych.
Wyświetlone: 1 - 10 z 61
 • Zweryfikowany
  30 zł
  Rabka-Zdrój
  Serdecznie zapraszam do nas. Atutem proponowanego obiektu jest jego kameralność. W osobno stojącym domku może się zmieścić 7 osób (maks. 10) np. 2 rodziny. Jest bardzo wygodnie i cicho. Położenie domku w części zdrojowej Rabki podnosi jego walory. Do parku zdrojowego jest około 15 min. pieszo, a do sanatorium z zabiegami przyrodoleczniczymi 10 min. Nad rzekę oraz jak kto woli do lasu jest około 500 m. W odległości do 5 km. znajdują się 3 oświetlone i naśnieżane stoki narciarskie. Najbliższy market samoobsługowy jest na trasie do parku - około 300 m. od domku. Więcej info na naszej stronie www.apartamenty.rabka-net.pl  Prosimy o kontakt celem ustalenia płatności bo istnieje możliwośc uzyskania rabatu w zależności od długości pobytu. Kontakt. 509-374-798 lub apartamenty.kontakt@op.pl   Więcej »
 • 45 zł
  Karpacz
  ZAPRASZAMY www.willazimorodek.pl Więcej »
 • Wiarygodny
  20 zł
  Łeba
  U     O L E C H A    P O K O J E   NA    W A L E N T Y N K O W E     P O D B O J E    ! ! ! Do dyspozycji  Zakochanych udostępniamy wygodne pokoje z łazienkami i wyposażeniem jak w opisie. Cena 30 zł dotyczy pobytu 3 dniowego /pobyt 2 dniowy- 35 zł z jednodniowy-40 zł/os. Grupy 10 os pobyt: 3dn-20 zł/os, 2 dn-25zł/os, 1dn-30 zł/os.Ceny nie dotyczą lipca i sierpnia. Ponadto za dodatkową odpłatnością organizujemy romantyczne kolacje w restauracji, zabawę lub dyskotekę, przejażdżkę konną saniami lub bryczką /w zależności od pogody/ z pochodniami, ognisko,wycieczkę krajoznawczą itp. Jesteśmy również otwarci na propozycje miłego spędzania czasu. Rezerwacji dokonujemy telefonicznie pod nr 513 566 050. Serdecznie zapraszam. Do  dyspozycji  Gości                                      Jadwiga Olech   Więcej »
10 20 30 wyników na stronie
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Przygotowujemy nową wersję serwisu. Zobacz jak zmienia się Noclegowo