Muzeum Browaru

Lokalizacja

  Opinie

  3/5 na podstawie 6 opinii gości

   27.08.2012

   A propos rezerwacji: jest poniedziałek 13.08.2012. Dzwonię raz, drugi, trzeci... jak nie zajęte, to nikt nie odbiera słuchawki. Chcę zarezerwować miejsca na wtorek 14.08, ale jak widać jest problem. Nie poddaję się, wysyłam maila. Zero reakcji. No trudno, nie zwiedzimy browaru, a szkoda, bo to chyba jedyny w Polsce, gdzie można z dziećmi zwiedzać. Ktoś wpadł na zbawienny pomysł, że maluchy soczek degustują. We wtorek późnym popołudniem dostaję maila z informacją, że miejsc wolnych w dniu dzisiejszym już nie ma. Pozdrawiam obsługę muzeum żywieckiego browaru! Turyści... ku przestrodze Wam to mówię:)

   Termin pobytu:

   04.05.2013

   W końcu udało mi się dodzwonić, zarezerwować termin i zwiedzić to miejsce. Generalnie bardzo dobry pomysł, że w muzeum można wszystkiego dotknąć, więc nie musiałem przejmować się dziećmi, że coś zniszczą Fajnie pomyślane wnętrza, przewodnik ciekawie opowiada, grupy nie są bardzo liczne, więc da się wszystko usłyszeć, co osoba opowiadająca mówi. Degustację trunku oczywiście zaliczyłem.

   Termin pobytu: maj 2013

   16.07.2013

   pograliśmy w kręgle z kolegą, jest taka możliwość w muzeum

   Termin pobytu: 2013

   08.08.2011

   Browar w Żywcu został założony w 1856 roku przez arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga i stanowi jeden z pierwszych oraz najbardziej popularnych browarów w kraju. Obecnie usytuowane jest tam także muzeum żywieckiego browaru. Znajduje się tutaj 18 sal w których prezentowane są miedzy innymi składniki z których wytwarza się piwo czy przebieg procesu produkcji. Niektóre sale zabierają zwiedzających w podróż do przeszłości i prezentują XIX wieczną drukarnię, pracownię architektoniczną, zakład bednarski, sklep kolonialny a także galicyjską karczmę. Zwiedzanie wzbogacone jest o pokazy multimedialne oraz degustację piwa. Aby móc zwiedzić obiekt należy uprzednio zarezerwować wizytę emaliowo lub telefonicznie. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.muzeumbrowaru.pl.

   Termin pobytu:

   03.08.2015

   Bardzo ciekawe muzeum.Można zobaczyć jak powstaje piwo od początku skosztować.Polecamy

   Termin pobytu: czerwiec 2015

   22.06.2016

   Ciekawe miejsce, można się wiele dowiedzieć i do tego napić się piwa :)

   Termin pobytu: styczeń 2016

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij