Kopalnia Złota

Lokalizacja

  Opinie

  4/5 na podstawie 5 opinii gości

   23.03.2010

   Złota tam nie znajdziecie, ale kopalnia ma swój urok. Pani przewodnik mówi, że można znaleźć złoto w nominałach od 1 do 5zł, szczególnie idąc po śladach wycieczek, w których jest dużo dzieci. Osobiście trafiłem na jeden okaz:) Zwiedzanie zimą - część atrakcji dodatkowych opisanych na stronie internetowej kopalni jest niedostępna, złota płukać w wodzie o temp bliskiej zera się nie da. Jazda pociągiem - ogłuszający jazgot! Ale tylko jakieś 5min, więc do wytrzymania. Jedzenie w restauracji bardzo dobre i nie jest - jak na restaurację - bardzo drogie.

   Termin pobytu: luty 2010

   30.08.2011

   Bardzo ciekawe miejsce warte zwiedzenia - zabawni przewodnicy, przejażdżka kolejką super zwłaszcza dla dzieci

   Termin pobytu: sierpień 2011

   25.05.2012

   Potwierdzam - bardzo zabawni przewodnicy i po drodze fajny zjazd na linie w parku.

   Termin pobytu: maj 2006

   16.09.2012

   PANI PRZEWODNIK DOKŁADNIE I ZABAWNIE OPROWADZIŁA NAS PO SZTOLNI,A SPŁYW ŁODZIĄ-SUPER.POLECAM TAKŻE RESTAURACJE-SMACZNIE I TANIO:-))

   Termin pobytu: czerwiec 2012
   D

   Darek

   17.07.2008

   Zwiedzanie kopalni obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem Sztolni Gertruda z tajemniczym Chodnikiem Śmierci, Sztolni Czarnej z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem, Muzeum Minerałów oraz Mennicy Kopalnia Złota oprócz standardowego programu zwiedzania oferuje wiele atrakcji dodatkowych, które można dobierać sobie według własnego upodobania, bądź też połączyć w całość i zwiedzać kopalnię, biorąc udział w grze fabularnej Kopalnię Złota można zwiedzać też na zasadzie konkurencji. Grupa dzielona zostaje na małe kilku osobowe zespoły, które rywalizują ze sobą.

   Termin pobytu:

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij