Hala Stulecia

Lokalizacja

  Opinie

  3/5 na podstawie 3 opinii gości

   N

   Natka

   27.10.2009

   Hala Ludowa, ma swoją historię .... jest ogromna. Niesamowitą atrakcją jest fontanna w parku, która jest podświetlana, w weekendy są specjalne pokazy - w rytm muzyki, lasery, poprostu tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć wrażenie niesamowite !!!!!!!!!

   Termin pobytu: sierpień 2009

   20.08.2013

   Hala Stulecia uznawana jest za jedno z genialniejszych dzieł architektury XX wieku. Potwierdza to fakt, że została ona wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dlatego też, będąc we Wrocławiu koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce! Hala to miejsce, w którym organizuje się wiele imprez. Jednak oprócz tego, przygotowana jest na turystów. Zwiedzić można między innymi Wystawę WuWa, Park Szczytnicki, na którego terenie znajduje się Hala Stulecia, czy też Centrum Poznawcze, znajdujące się w samym sercu tego miejsca. Hala Stulecia to miejsce, w którym historia łączy się z nowoczesnością, a takie połączenia zawsze warto zobaczyć!

   Termin pobytu: luty 2011
   a

   admin

   08.04.2008

   Hala Ludowa - Hala Stulecia - Pomnik Historii - jedno z ważniejszych dzieł architektury światowej XX wieku. Wzniesiona w latach 1911-1913 według projektu Maxa Berga. Położona w Parku Szczytnickim, w sąsiedztwie Pawilonu Czterech Kopuł (proj. Hans Poelzig) oraz stawu otoczonego zabytkową Pergolą tworzy wraz z Ogrodem Japońskim i Ogrodem Zoologicznym ulubione tereny sportowo - rekreacyjne mieszkańców Wrocławia. Jako wyjątkowe osiągnięcie konstrukcyjne i architektoniczne obiekt został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

   Termin pobytu:

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij