Aqua Park

Lokalizacja

  Opinie

  3/5 na podstawie 4 opinii gości

   25.05.2013

   Fajnie ;) Ale współczuję osobom poniżej 160cm wrostu, ponieważ im może się tam nudzić (nie mogą na dziką rzekę i na niebieską zjeżdżalnię). Dałabym 5 gwiazdek, ale za to daję 4. Powinno być jeszcze kilka atrakcji dla nich. Ponieważ cęsto są to dzieci za duże na basen dla dzieci o głębokości 30cm, a za niskie na większość atrakcji :( Reszta super.

   Termin pobytu: maj 2013

   06.06.2013

   BRAK MIEJSCA DO PŁYWANIA,DROGO

   Termin pobytu: maj 2013
   K

   Karolina

   02.09.2009

   Sopocki Aquapark to jedno największych i najnowocześniejszych centrów rozrywki wodnej w Polsce. Główną część stanowią baseny rekreacyjne połączone kanałami przepływowymi. Kaskady, bicze i masaże wodne, grota, parasole oraz zjeżdżalnie gwarantują dobrą zabawę. Amatorzy mocnych wrażeń mogą powalczyć z nurtem 70-metrowej dzikiej rzeki. Można zrelaksować się w jacuzzi, kompleksie nowoczesnych saun czy w gabinecie odnowy biologicznej. Uzupełnieniem oferty jest nowoczesny bowling.

   Termin pobytu:

   09.04.2014

   Byliśmy tam, ale to był chyba pierwszy i ostatni raz. Mieliśmy wejściówkę z dostępem do strefy spa - sauny, itp. Którą udało mi się kupić na jednym z portali zakupów grupowych. Całe szczęście, ponieważ w innym przypadku pewnie żałowalibyśmy wypadu tam. Ogólnie woda w basenach uważam że była dość chłodna. Niewiele atrakcji typu bicze, masaże wodne, itp. Po za parasolem i wodnymi "leżankami" z bąbelkami powietrza nie ma gdzie się pomasować... Uważam, że to za mało, jak na TAKI "największy i najnowocześniejszy aquapark w Polsce"... Zjeżdżalnia "dzika rzeka" naprawdę fajna, chyba największa frajda, podobnie jak niebieska zjeżdżalnia - krótka, ale bardzo szybka. Idąc do strefy spa, chcąc skorzystać z saun i łaźni parowych, trzeba się przygotować na to że obowiązuje tam wejście bez stroju kąpielowego, w ręczniku. Jednak niektórzy wolą korzystać z tych przyjemności nago, co nie każdemu może się podobać. Warto wziąć to pod uwagę. Mieliśmy bilet całodniowy. Ale zmieściliśmy się prawie w 3 godziny z zabawą na zjeżdżalniach, "masażach", jacuzzi, wejściem do saun, itp.

   Termin pobytu: kwiecień 2014

Zostaw swoją opinię o tym miejscu:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o..

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij