| STRONA GŁÓWNA | POLECANE NOCLEGI | REZERWACJE ON-LINE | OFERTY SPECJALNE | OFERTY RABATOWE |
| Adres: |
mapa
Wilcza 84-104 Rozewie woj. pomorskie |
| Typ obiektu: | apartament |
| Dostępność: | całoroczny |
| Ceny: | od 50 do 150 zł / os. |
| E-mail: |
wyślij zapytanie
|
Serdecznie zapraszamy do komfortowych i doskonale wyposażonych apartamentów położonych nad morzem, w Rozewiu - Jastrzębia Góra, Kołobrzegu, Świnoujściu oraz przepięknym Trójmieście: Gdańsku i Sopocie.
Nasza oferta stanowi doskonałą alternatywę dla drogich nadmorskich hoteli. Wszystkie apartamenty to samodzielne mieszkania, posiadające kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę. Są świetną propozycją na spędzenie wakacji czy relaks o każdej porze roku, zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, zakochanych par, jak i dla biznesmenów podróżujących w interesach, a szukających spokojnego miejsca do pracy.
Szczegółowe informacje, dokładny opis każdego z apartamentów oraz możliwość rezerwacji on-line 24 godz./dobę można znaleźć na stronie: www.noclegowomorze.noce.pl Zapraszamy!
Równie gorąco polecamy noclegi w Krakowie, gdzie posiadamy bezkonkurencyjny i największy wybór - ponad 300 apartamentów, od luksusowych do tych, na każdą kieszeń. Oferujemy również duży wybór apartamentów w innych miastach Polski, m.in. w Warszawie, we Wrocławiu, a także w Poznaniu.
Formularz kontaktowy
Typy obiektów
Pobliskie miejscowości