704 zł zamiast 1051 zł za luksusowy zimowy 3-dniowy pobyt wellness dla 2 osób w Hotelu Victoria**** w regionie Mała Fatra na Słowacji! W cenie: noclegi, śniadania, kolacje, bezpłatny wstęp do centrum odnowy oraz atrakcje. Dostępny też wyjazd na 4 dni (100

Zamów 704 zł
Rabat
33%
Oszczędzasz
347 zł
Cena przed rabatem
1051 zł
Otrzymujesz
  • Hotel Victoria**** to nowoczesny obiekt z rodzinną atmosferą.Doskonale położony w cichej okolicy w niewielkiej odległości od centrum miasteczka Martin.W odległości 30 min. jazdy samochodem znajduje się 5 ośrodków narciarskich: Martinské Hole, Jasenská Dolina, Valčianska Dolina, Ski Park Ružomberok, Kubínska Hoľa.Dla gości hotelu 30% zniżki w ośrodkach Jasenská Dolina i Valčianska Dolina.Hotel posiada własny browar!Na śniadanie podawane są domowe specjały.Atrakcje hotelu: tenis (także w zimie), sqush, kręgle, bilard, indoor golf / polowanie.Pobyt dzieci do 6 lat bezpłatny.Bezpłatny parking, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.Możesz kupić i wykorzystać dowolnie wiele bonów, także łącząc je w dłuższe pobyty.
Warunki oferty:

Słowacja to istny raj dla narciarzy. Poznaj region Mała Fatra wyjeżdżając z naszym dzisiejszym bonem do Hotelu Victoria****. Ten nowoczesny hotel z rodzinną atmosferą położony jest w cichej okolicy w niewielkiej odległości od centrum miasteczka Martin. W okolicy znajduje się 5 dużych ośrodków narciarskich: Martinské Hole, Jasenská Dolina, Valčianska Dolina, Ski Park Ružomberok, Kubínska Hoľa. Już czas na białe szaleństwo!Przygotowaliśmy 2 bony na pobyty dla 2 osób:Bon za 704 zł zamiast 1051 zł obowiązuje na 3-dniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Victoria****:- 2 noclegi w pokoju standard ze śniadaniami,- kolacje (3 dania i napój),- dostęp do centrum odnowy,- 3 godzinna gra w tenis, squash, bilard, kręgle albo indoor golf / polowanie.Bon za 1001 zł zamiast 1546 zł obowiązuje na 4-dniowy (3 noclegi) pobyt dla 2 osób w Hotelu Victoria****:- 3 noclegi w pokoju standard ze śniadaniami,- kolacje (3 dania i napój),- dostęp do centrum odnowy,- 4 godzinna gra w tenis, squash, bilard, kręgle albo indoor golf / polowanie.Specjalnie dla gości hotelu ośrodki Jasenská Dolina i Valčianska Dolina przygotowały zniżkę w wysokości 30%. A po szaleństwach na stokach możesz zrelaksowac się w centrum odnowy. Znajdziesz tam basen, sauny oraz jacuzzi. W hotelu czeka Cię też pyszna kolacja (zupa, drugie danie, deser oraz napój - piwo z hotelowego browaru - Victoria Pils, wino lub napój bezalkoholowy). Możesz również skorzystać z hotelowych atrakcji: tenis (także w zimie), sqush, kręgle, bilard, indoor golf / polowanie.

Sprawdź szczegóły