Pensjonaty w Zębie

Wyświetlone: 1 - 10 z 16

Pozostałe obiekty z miejscowości Ząb

 • Willa Krywań
  20 - 30 zł /os.
  Ząb , 146 e Ząb
  Wolne miejsca na ferie zimowe! Zapraszamy w góry! Willa Krywań 146e Ząb 34-521 tel.kom. 692 295 233 tel. 18 207 14 66  Podczas... Więcej »
 • Nocleg pod Gubałówką
  35 - 50 zł /os.
  Ząb , Nowe Bystre
  Obiekt znajduje się w miejscowości Nowe Bystre Słodyczki pod samą Gubałówką ,zdala od ruchliwej ulicy,dookoła piękne widoki,cisza i... Więcej »
 • Pokoje gościnne U Jaśka
  25 - 35 zł /os.
  Ząb , Ząb 76
  Zapraszamy do Zębu najwyżej położonej miejscowości w Polsce. Dom znajduje się w samym centrum Zębu, bardzo blisko są karczmy, sklepy, poczta,... Więcej »
 • U Poraja
  Ząb , 52 D Ząb
  Dostępny na zapytanie
  Wyposażenie Obiekt U Poraja usytuowany jest w miejscowości Ząb i oferuje restaurację, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i szkołę... Więcej »
 • Redyk ***
  Ząb , Zab 48 E
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Near Mount Gubalowka Ski ResortWyposażenie Property Location Located in Zab, Redyk is in the mountains and... Więcej »
 • Pokoje Gościnne U Jaśka
  Ząb , Ząb 76
  Dostępny na zapytanie
  Wyposażenie Obiekt Pokoje Gościnne U Jaśka znajduje się w miejscowości Ząb, najwyżej położonej miejscowości w Polsce. W całym... Więcej »
 • Pokoje Gościnne Stoch
  Ząb , Ząb 29
  Dostępny na zapytanie
  Wyposażenie Obiekt Pokoje Gościnne Stoch oferuje zakwaterowanie u rodziny w miejscowości Ząb, 11 km od centrum Zakopanego. Na miejscu do... Więcej »
102030 wyników na stronie
Ząb kwintesencją podhalańskiego krajobrazu i gościnności

Ząb kwintesencją podhalańskiego krajobrazu i gościnności

Ząb to wieś z trzystuletnią historią, której mieszkańcy pozostali wierni tradycjom rolniczym i pasterskim swoich przodków do dziś. Oprócz rolniczego charakteru i historii, posiada znamienite walory turystyczne: piękne widoki na całą panoramę Tatr, pasmo Babiej Góry i Gorce oraz wyciągi narciarskie. Ząb, obok Bukowiny oraz Gliczarowa Górnego, jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce: jej grunty leżą na wysokości 910-1013 m. n.p.m.

 • Szukaj na mapie
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]