Pensjonaty w Zębie

Wyświetlone: 1 - 7 z 7
 • Dom Wczasowy Harnaś
  35 - 110 zł /os.
  Ząb , Bustryk 77c
   "Harnaś I" to Dom Wczasowy położony w pięknej okolicy. Pyszne jedzenie i świetny personel to nasze główne zalety. Zapraszamy do spędzenia z... Więcej »
 • JASTRZĘBIEC
  od 40 zł /os.
  Ząb , Ząb 1c
  ATUTEM OŚRODKA JEST WIDOK NA CAŁĄ PANORAMĘ TATR .Ośrodekwybudowany w regionalnej stylistyce tak z zewnatrz jak i wykończenia nawiązuja do... Więcej »

Pozostałe obiekty z miejscowości Ząb

 • Willa Krywań
  20 - 30 zł /os.
  Ząb , 146 e Ząb
  Willa Krywań 146eZąb 34-521 tel.kom. 692 295 233 tel. 18 207 14 66 Podczas kontaktu z właścicielem obiektu prosimy o powołanie się... Więcej »
 • JANOSIK
  od 30 zł /os.
  Ząb , Bustryk,76a
  Rabat 5% w okresie od 6 listopada do 13 listopada
  Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Bustryk - Ząb, najwyżej położonej wiosce w Polsce! Posiadamy pokoje z łazienkami i TV. Do... Więcej »
 • POKOJE GOŚCINNE STOCH
  od 40 zł /os.
  Ząb , Ząb 29
  Ząb to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Pokoje2,3,4os.wykonane w regionalnej stylistyce,z łaz.i tv. Do Państwa dyspozycji jest... Więcej »
 • DW Harnaś I
  od 75 zł /os.
  Ząb , Ul. Bustryk
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Dom Wczasowy "Harnaś I" zlokalizowany jest w malowniczo położonej osadzie o dużych walorach krajobrazowych i... Więcej »
 • Góralska Chata
  od 125 zł /os.
  Ząb , Ul. Bustryk
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Góralska Chata oferuje wspaniałe widoki na Tatry i wiele możliwości pieszych wycieczek. Hotel położony jest we wsi... Więcej »
Ząb kwintesencją pohalańskiego krajobrazu i gościnności

Ząb kwintesencją pohalańskiego krajobrazu i gościnności

Ząb to wieś z trzystuletnią historią, której mieszkańcy pozostali wierni tradycjom rolniczym i pasterskim swoich przodków do dziś. Oprócz rolniczego charakteru i historii, posiada znamienite walory turystyczne: piękne widoki na całą panoramę Tatr, pasmo Babiej Góry i Gorce oraz wyciągi narciarskie. Ząb, obok Bukowiny oraz Gliczarowa Górnego, jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce: jej grunty leżą na wysokości 910-1013 m. n.p.m.

 • Szukaj na mapie