Pensjonaty w Zębie

Wyświetlone: 1 - 4 z 4
 • Dom Wczasowy Harnaś
  od 35 do 110
  Ząb , Bustryk 77c
  Oferty specjalne: Majówka
   "Harnaś I" to Dom Wczasowy położony w pięknej okolicy. Pyszne jedzenie i świetny personel to nasze główne zalety. Zapraszamy do spędzenia z... Więcej »
 • Pensjonat RANCHO
  od 38 do 45
  Ząb , Ząb
  Oferty specjalne: Majówka
  W MARCU I KWIETNIU PROMOCJA !!! CENY -15% !!! Jest to miły pensjonat w którym panuje ciepła rodzinna atmosfera. Baza noclegowa usytuowana... Więcej »

Pozostałe obiekty z miejscowości Ząb

 • DW Harnaś I
  od 75
  Ząb , Ul. Bustryk
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Dom Wczasowy "Harnaś I" zlokalizowany jest w malowniczo położonej osadzie o dużych walorach krajobrazowych i... Więcej »
 • Góralska Chata
  od 85
  Ząb , Ul. Bustryk
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Góralska Chata oferuje wspaniałe widoki na Tatry i wiele możliwości pieszych wycieczek. Hotel położony jest we wsi... Więcej »
Ząb kwintesencją pohalańskiego krajobrazu i gościnności

Ząb kwintesencją pohalańskiego krajobrazu i gościnności

Ząb to wieś z trzystuletnią historią, której mieszkańcy pozostali wierni tradycjom rolniczym i pasterskim swoich przodków do dziś. Oprócz rolniczego charakteru i historii, posiada znamienite walory turystyczne: piękne widoki na całą panoramę Tatr, pasmo Babiej Góry i Gorce oraz wyciągi narciarskie. Ząb, obok Bukowiny oraz Gliczarowa Górnego, jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce: jej grunty leżą na wysokości 910-1013 m. n.p.m.

Mój notes