Noclegi w Warszawie, Praga-Południe

Wyświetlone: 1 - 2 z 2
 • Hostel Krokodyl
  45 - 160 zł /os.
  Warszawa , Czapelska 24
  TWÓJ DOM POZA DOMEM.. Myśląc o hostelu zastanawialiśmy się czego najbardziej brakuje nam w podróży. Odpowiedź przyszła... Więcej »
 • Ibis Warszawa Ostrobramska **
  od 84 zł /os.
  Warszawa , Ul. Ostrobramska
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Ibis Warszawa Ostrobramska położony jest między ulicami Ostrobramską i Grochowską, przy jednej z... Więcej »
 • 2014-06-14 11:36:51
  Quality System - Hotel Poznań *** Quality System - Hotel Poznań ***
  Nie wątpliwym atutem hotelu jest lokalizacja. Wnętrze jest urządzone w chłodnym biznesowym stylu. Do dyspozycji jest winda. W pokoju czeka herbata wraz z cukrem i czajnikiem co jest niewątpliwie plusem. Minusem było zepsute łóżko i zepsute drzwi od prysznica.Problem był też z ustawieniem temperatury wody. Plusem jest klimatyzacja, chociaż... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 3 Czystość: 5 Obsługa: 3 Jakość a cena: 4
  Ocena: 4 / 5
  Termin pobytu: październik 2013
  Smukła
 • 2014-06-14 11:24:20
  Art Hostel Art Hostel
  Schludny pokój, cena w porządku. Miła obsługa. Z tego co pamiętam łazienka na każdym piętrze. Ogólnie czysto i poprawnie.
  Lokalizacja: 3 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 4
  Ocena: 4.4 / 5
  Termin pobytu: styczeń 2014
  Smukła
 • 2014-06-14 11:14:48
  Cinnamon Hostel Cinnamon Hostel
  Naprawdę nie wiem co pozytywnego mogłabym powiedzieć o tym miejscu. Zacznijmy od początku. Hostel mieści się w kamienicy. Klatka schodowa jest średnio przyjemna i z tego co pamiętam trudno znaleźć kontakt, schodki są niewygodne łatwo się potknąć gdy nie ma oświetlenia. Wnętrze "recepcji" połączonej z kuchnią również robi nie... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: marzec 2014
  Smukła
Targi IT FUTURE EXPO 2014 - najnowsze technologie w zasięgu ręki

Targi IT FUTURE EXPO 2014 - najnowsze technologie w zasięgu ręki

Warszawskie targi to doskonała okazja na zapoznanie się z ofertą ponad 100 polskich i europejskich firm z zakresu innowacyjnych technologii informatycznych, zarówno rozwiązań w obszarze hardware jak i software.
Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik – nauka w plenerze

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik – nauka w plenerze

Już od 18 lat przedstawiciele polskiej nauki spotykają się na Pikniku Naukowym w celu unaocznienia jak ogromną rolę pełni ona w rozwoju społecznym i cywilizacyjnym. Na tym największym w Europie upowszechniającym naukę wydarzeniu, swoją pasją dzielą się zarówno uczeni z instytutów badawczych jak i dopiero początkujący naukowcy – studenci z uczelni wyższych.
Orange Warsaw Festival - muzyczne wydarzenie tego lata

Orange Warsaw Festival - muzyczne wydarzenie tego lata

Siódma edycja warszawskiego festiwalu potrwa od 13 do 15 czerwca. Po raz pierwszy potrwa on 3 dni, a artyści zagrają dla nas na dwóch scenach. Line-up wydarzenia składa się zarówno z tych bardziej znanych artystów, których utwory na co dzień słyszymy w radiu oraz tych grających bardziej alternatywną muzykę.
Jubileusz Maratonu Warszawskiego

Jubileusz Maratonu Warszawskiego

Pierwsza edycja biegu odbyła się 30.09.1979 roku, a jego trasa wynosiła około 40 kilometrów. W tym roku Maraton będzie miał swój jubileusz, bowiem nadszedł czas na jego 35 edycję, a odbędzie się ona 29 września, oczywiście w Warszawie.
XXV Bieg Niepodległości - biegnąca żywa flaga

XXV Bieg Niepodległości - biegnąca żywa flaga

Jak sama nazwa mówi bieg odbędzie się w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, czyli 11 listopada. Jak co roku, aby podkreślić wyjątkowy charakter biegu, połowa zawodników wystartuje w białych, połowa w czerwonych koszulkach, tworząc wielką, żywą, biało-czerwoną flagę.
 • Szukaj na mapie