Noclegi z rabatem w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 2 z 2
 • Apartamenty insidekrakow.pl
  40 - 300 zł /os.
  Kraków , Centrum Miasta
  Rabat 5% w okresie od 4 lutego do 30 kwietnia
  Tanie noclegi w ścisłym centrum miasta Krakowa. Apartamenty w różnych lokalizacjach blisko Rynku Glównego.  Apartamenty oferujące nie... Więcej »
 • 2015-03-29 15:04:56
  Hotel Biała Gwiazda Hotel Biała Gwiazda
  Byłam w tym "Hotelu" w okresie noworocznym i przeżyłam dramat. Pokój zakurzony, tapety odchodzące od ścian.. Można byłoby się zastanowić czy ten pokój był w ogóle sprzątany.. Pod prysznicem można było znaleźć szczoteczkę i pastę najpewniej używaną przez poprzedniego gościa. Łazienka była nawet przyzwoita - jedyny plus. W... zobacz więcej
  Lokalizacja: 1 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 2 Jakość a cena: 2
  Ocena: 1.4 / 5
  Termin pobytu: grudzień 2014
  Paulina
 • 2015-03-09 13:14:38
  Junior Hotel *** Junior Hotel ***
  mila i sympatyczna obsluga
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: marzec 2015
  ~robertbasta675
 • 2015-03-07 02:01:23
  Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem Młodzieżowy Hostel pod Barbakanem
  Odradzam ten hostel to skandal!!!! Zimno, brudno, w pokoju nie dzialaly grzejniki w kuchni było jakieś 5 stopni. Grzyb w lazience. Syf w kuchni. Brak miejsca do zmywania czy gotowania. Brak recepcji czekałem 20 minut na zimnie aż ktoś przyjechał. W środku bluzgi i kłótnie i awantury
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.8 / 5
  Termin pobytu: marzec 2015
  mlody lekarz
Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Już niedługo Kraków będzie miał okazję gościć legendarny angielski zespół Queen. Nie ma osoby, która dziś nie znałaby na pamięć melodii utworów takich jak: "We Are The Champions" czy "The Show Must Go On". Kolekcja muzyczna grupy, który istnieje już od 45 lat jest ogromna. Queen nie przestali kontynuować swojej działalności mimo śmierci, jednego z założycieli, głównego wokalisty i zarazem największej z gwiazd - słynnego Freddiego Mercury’ego. Zespół, który do roku 2006 zdobywał platynowe płyty na rynkach muzycznych w Wielkiej Brytanii jak i w Stanach Zjednoczonych, promuje się nadal.
Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Na przełomie czerwca i lipca w Krakowie odbędzie się Festiwal Kultury Żydowskiej. Ta impreza kulturalna, odbywająca się od 1988 roku w mieście Smoka Wawelskiego, zyskała prestiż jako jedno z najważniejszych i największych wydarzeń tego typu na świecie. Sami jej pomysłodawcy: Janusz Makuch i Krzysztof Gierat nie spodziewali się, że w ciągu dekady zyska ona sobie tak dużą renomę.
Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

W tym roku po raz kolejny, impreza cykliczna, festiwal poświęcony muzyce renesansu i baroku, dzięki któremu muzyka dawna stała się znakiem rozpoznawczym Krakowa. Wydarzenie nieodłącznie związane jest, jak sama nazwa sugeruje, z obchodami świat Wielkanocnych. Festiwal, którego charakter i wizerunek budowany jest przez lata, cieszy się dużą popularnością - można powiedzieć, że zdobył już własną markę.
Polskie tournée Garou: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Kraków, Warszawia

Polskie tournée Garou: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Kraków, Warszawia

Szykuje się niespodzianka dla fanów kanadyjskiej gwiazdy Garou. Znany na całym świecie piosenkarz, aktor i muzyk, który ma do czynienia z gitarą od trzeciego roku życia wystąpi w naszym kraju we wszystkich większych miastach, prócz Łodzi niestety. Autora słynnego krążka "Seul" będzie można usłyszeć i zobaczyć we Wrocławiu Poznaniu Szczecinie, Gdyni, Krakowie i oczywiście, w Warszawie.
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Za czasów młodości naszych rodziców, dzielnica Zabłocie stanowiła kompleks fabryk i przemysłowych wytwórni. W ciągu ostatnich lat zostały one prawie w całości zastąpione przez ekskluzywne, mieszkaniowe „lofty” i modne wine bary.
Cracovia Maraton 2014	 - biegiem po zdrowie

Cracovia Maraton 2014 - biegiem po zdrowie

To już 13. edycja maratonu. Największe biegowe wydarzenie w Krakowie to prawdziwe święto sportu. Jest to także najbardziej międzynarodowy spośród maratonów organizowanych w Polsce, z największą liczbą uczestników z zagranicy. Na krakowski maraton przybywa także liczna grupa osób niepełnosprawnych.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

 • Oferty specjalne

 • Najnowsze ogłoszenia
  ~elizkamackiewicz:
  Poszukuję noclegu dla 3 osób w terminie 11-...
  ~iwonab25:
  Witam! Chciałam sie dowiedziec jaka jest cen...
  ~leszekjagucki:
  Witam poszukuje 2osobowego pokoju z łazienka...