Hostele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 29
 • HOSTEL FRYDERYK
  34 - 90 zł /os.
  Kraków , ul. Chopina 13/1
  Oferujemy wygodne pokoje gościnne w spokojnej okolicy Parku Krakowskiego, a jednocześnie w ogległości ok. 10 min. pieszo od Rynku... Więcej »
 • The Secret Garden Hostel
  50 - 115 zł /os.
  Kraków , Ul. Skawińska 7
  Położenie obiektu Hostel Secret Garden położony jest przy spokojnej ulicy odchodzącej od jednej z głównych arterii łączących Wawel z... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2015-02-19 22:55:47
  młodzieżowy Hostel pod Wawelem młodzieżowy Hostel pod Wawelem
  Jako grupa studentów wybraliśmy hostel Pod Wawelem przede wszystkim ze względu na cenę i jego lokalizację. Po przybyciu, w ?recepcji? przywitała nas młoda dziewczyna niezbyt zainteresowana pokazaniem obiektu, która właśnie przyszła, siadła przed komputerem i zajęła się zjadaniem chipsów. Kilkukrotnie pytaliśmy, o której godzinie kończy... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 2 Czystość: 2 Obsługa: 1 Jakość a cena: 2
  Ocena: 2.4 / 5
  Termin pobytu: luty 2015
  asad
 • 2015-02-16 09:49:33
  KrkGuestRooms-Pokoje Gościnne Św. Anny 4 KrkGuestRooms-Pokoje Gościnne Św. Anny 4
  Jeden nocleg...warunki zdecydowały że będąc w Krakowie tylko tam zanocuję!
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: luty 2015
  Beata
 • 2015-02-16 09:47:58
  Euro-Hostel Kraków Euro-Hostel Kraków
  5 dla lokalizacji, miła obsługa, minus za to, że było słychać innych wczasowiczów przez ściany.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 4 Czystość: 4 Obsługa: 5 Jakość a cena: 4
  Ocena: 4.4 / 5
  Termin pobytu: luty 2015
  ~malgorzatawozniak93
Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Już niedługo Kraków będzie miał okazję gościć legendarny angielski zespół Queen. Nie ma osoby, która dziś nie znałaby na pamięć melodii utworów takich jak: "We Are The Champions" czy "The Show Must Go On". Kolekcja muzyczna grupy, który istnieje już od 45 lat jest ogromna. Queen nie przestali kontynuować swojej działalności mimo śmierci, jednego z założycieli, głównego wokalisty i zarazem największej z gwiazd - słynnego Freddiego Mercury’ego. Zespół, który do roku 2006 zdobywał platynowe płyty na rynkach muzycznych w Wielkiej Brytanii jak i w Stanach Zjednoczonych, promuje się nadal.
Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Na przełomie czerwca i lipca w Krakowie odbędzie się Festiwal Kultury Żydowskiej. Ta impreza kulturalna, odbywająca się od 1988 roku w mieście Smoka Wawelskiego, zyskała prestiż jako jedno z najważniejszych i największych wydarzeń tego typu na świecie. Sami jej pomysłodawcy: Janusz Makuch i Krzysztof Gierat nie spodziewali się, że w ciągu dekady zyska ona sobie tak dużą renomę.
Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

W tym roku po raz kolejny, impreza cykliczna, festiwal poświęcony muzyce renesansu i baroku, dzięki któremu muzyka dawna stała się znakiem rozpoznawczym Krakowa. Wydarzenie nieodłącznie związane jest, jak sama nazwa sugeruje, z obchodami świat Wielkanocnych. Festiwal, którego charakter i wizerunek budowany jest przez lata, cieszy się dużą popularnością - można powiedzieć, że zdobył już własną markę.
Polskie tournée Garou: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Kraków, Warszawia

Polskie tournée Garou: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Kraków, Warszawia

Szykuje się niespodzianka dla fanów kanadyjskiej gwiazdy Garou. Znany na całym świecie piosenkarz, aktor i muzyk, który ma do czynienia z gitarą od trzeciego roku życia wystąpi w naszym kraju we wszystkich większych miastach, prócz Łodzi niestety. Autora słynnego krążka "Seul" będzie można usłyszeć i zobaczyć we Wrocławiu Poznaniu Szczecinie, Gdyni, Krakowie i oczywiście, w Warszawie.
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Za czasów młodości naszych rodziców, dzielnica Zabłocie stanowiła kompleks fabryk i przemysłowych wytwórni. W ciągu ostatnich lat zostały one prawie w całości zastąpione przez ekskluzywne, mieszkaniowe „lofty” i modne wine bary.
Cracovia Maraton 2014	 - biegiem po zdrowie

Cracovia Maraton 2014 - biegiem po zdrowie

To już 13. edycja maratonu. Największe biegowe wydarzenie w Krakowie to prawdziwe święto sportu. Jest to także najbardziej międzynarodowy spośród maratonów organizowanych w Polsce, z największą liczbą uczestników z zagranicy. Na krakowski maraton przybywa także liczna grupa osób niepełnosprawnych.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice