Hostele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 22
 • Kraków Backpackers Hostel
  od 25 do 45
  Kraków , Floriańska 13
   Ściany Hostelu Backpackers zapewne widziały wiele, ze względu na swoją historie, ale nam o tym nie powiedzą. Natomiast TY patrząc na... Więcej »
 • HOSTEL FRYDERYK
  od 34 do 90
  Kraków , ul. Chopina 13/1
  Oferujemy wygodne pokoje gościnne w spokojnej okolicy Parku Krakowskiego, a jednocześnie w ogległości ok. 10 min. pieszo od Rynku... Więcej »
 • ToTu HOSTEL
  od 55 do 100
  Kraków , Św. Gertrudy 21
  ToTu HOSTEL - NAJLEPSZA LOKALIZACJA w KRAKOWIE! Od wzgórza Wawelskiego dzieli nas dystans 200 metrów, natomiast spacer do Rynku... Więcej »
 • Hostel Taurus
  od 30 do 60
  Kraków , Łobzowska 43/1
  Hostel Taurus znajduje się w samym centrum Krakowa, przy ulicy Łobzowskiej. To zaledwie 10 minut pieszo od Dworca PKP oraz PKS a tylko 5 minut... Więcej »
 • Hostel Guliwer
  od 35 do 80
  Kraków , Kalwaryjska 42
  Zapraszamy do Hostelu Guliwer mieszczącego się w stylowej kamieniczce przy ul. Kalwaryjskiej 42, w jednej z najstarszych dzielnic Krakowa, na... Więcej »
 • Hostel REST
  od 35 do 60
  Kraków , Sołtysowska 37a
  Hostel REST to obiekt całoroczny, działający od 2007 roku. Oferujemy noclegi w pokojach jedno dwu i wieloosobowych(4,5,6) dla klientów... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2011-09-07 00:50:04
  Lemon Hostel Lemon Hostel
  OSTRZEGAMY wszystkich, którzy nie chcą zepsuć swojego przyjazdu do Krakowa aby nie planować noclegów w hostelu Lemon. Przedstawione na stronie internetowej zdjęcia pokoi nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Wszystko jest bardzo zniszczone, brudne, beznadziejnie zaniedbane. Jest to bardzo nieprzyjemny, smutny i starsznie dziadoski hostel. Do... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: wrzesień 2011
  ania_d_z
54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

54 Krakowski Festiwal Filmowy - zakochaj się w kinematografii

Krakowski Festiwal Filmowy to jedna z najstarszych w Europie imprez tego typu, bowiem jego historia sięga 1961 roku. Trwa on 8 dni podczas których wyświetlanych jest około 250 filmów zarówno z Polski jak i z całego świata. Co roku wydarzenie to odwiedza około 600 gości. Filmy dokumentalne, animowane oraz krótkie fabuły prezentowane są w sekcjach konkursowych oraz pokazach specjalnych (np. pokazy tematyczne, retrospekcje twórców czy też pokazy archiwalne).
6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

6. Festiwal Muzyki Filmowej - posłuchaj wielkich kompozytorów

W dniach od 26 do 29 września b.r. Kraków znajdzie się w centrum zainteresowania wszystkich fanów muzyki filmowej. A wszystko to za sprawą 6. edycji festiwalu organizowanego przez RMF Classic oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.
Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna 2013 - bezpłatne występy, wystawy i koncerty

Podgórska Jesień Kulturalna to coroczne święto dzielnicy Podgórze, adresowana do wszystkich mieszkańców Krakowa oraz przybyłych do miasta turystów.
Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Sacrum Profanum 2013 - ośmiodniowe święto muzyki współczesnej

Festiwal Sacrum Profanum to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń muzycznych w Europie, które cieszy się uznaniem krytyków oraz zgromadzonych w Krakowie miłośników muzyki współczesnej.
Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Urokliwa siedziba polskich królów - Kraków

Kraków to jedno z najstarszych, największych oraz najpiękniejszych miast polskich. Leży on w południowej Polsce, nad Wisłą, na połączeniu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Sandomierskiej, Kotliny Oświęcimskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego.

 • Dzielnice

Mój notes