Hostele w Krakowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 23
 • The Secret Garden Hostel
  50 - 115 zł /os.
  Kraków , Ul. Skawińska 7
  Położenie obiektu Hostel Secret Garden położony jest przy spokojnej ulicy odchodzącej od jednej z głównych arterii łączących Wawel z... Więcej »
 • Flower Hostel
  65 - 150 zł /os.
  Kraków , Św. Tomasza 5
  Flower Hostelmieści się w zabytkowej kamienicy na jednej z najstarszych ulic Krakowa, zaledwie jedną minutę od Krakowskiego Rynku. Dysponujemy... Więcej »
 • Hostel Taurus
  30 - 60 zł /os.
  Kraków , Łobzowska 43/1
  Hostel Taurus znajduje się w samym centrum Krakowa, przy ulicy Łobzowskiej. To zaledwie 10 minut pieszo od Dworca PKP oraz PKS a tylko 5 minut... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2015-04-14 15:23:24
  Hostel Kos - apartamenty i pokoje Hostel Kos - apartamenty i pokoje
  Hostel, zlokalizowany jest na cichej ulicy, zaraz za rogiem znajduje się piekarnia, świetna pizzeria, apteka, sklep nocny i przystanek tramwajowy. Około 10 min. do rynku. Sympatyczni właściciele i dobre warunki na kilkudniowy wypoczynek. Polecam :)
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 4 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 4.8 / 5
  Termin pobytu: kwiecień 2015
  Marzka
 • 2015-04-10 15:04:13
  młodzieżowy Hostel pod Wawelem młodzieżowy Hostel pod Wawelem
  Hostel wygląda bardzo ładnie (są np. obrazy i malowidła ścienne) i ma świetną lokalizację oraz cenę, jednak znajduje się w trakcie budowy i jest aktualnie niewykończony (powstaje w bardzo starej, klimatycznej, ale dawno nie remontowanej kamienicy): brakuje ogrzewania w łazienkach, miała nawet miejsce kilkugodzinna przerwa w dostawie wody... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 2 Czystość: 5 Obsługa: 3 Jakość a cena: 3
  Ocena: 3.6 / 5
  Termin pobytu: marzec 2015
  Tad
 • 2015-03-31 19:11:28
  Hoste pod Wawelem Hoste pod Wawelem
  HOSTEL O PIĘKNEJ NAZWIE ?POD WAWELEM? TO NAJGORSZE MIEJSCE NOCLEGOWE W KRAKOWIE. Już sam fakt żądania zapłaty za nocleg w momencie przybycia budzi niepokój. Warunki niezgodne z podanymi na stronie internetowej. Ciemno, zimno i niemiła, mało kompetentna obsługa. Pani w recepcji ładna, ale zapewne z przemrożenia (ciągle ubraną ma kurtkę)... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 2 Czystość: 2 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 2 / 5
  Termin pobytu: marzec 2015
  Ben255
Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Queen + Adam Lambert - koncert w Krakowie 2015

Już niedługo Kraków będzie miał okazję gościć legendarny angielski zespół Queen. Nie ma osoby, która dziś nie znałaby na pamięć melodii utworów takich jak: "We Are The Champions" czy "The Show Must Go On". Kolekcja muzyczna grupy, który istnieje już od 45 lat jest ogromna. Queen nie przestali kontynuować swojej działalności mimo śmierci, jednego z założycieli, głównego wokalisty i zarazem największej z gwiazd - słynnego Freddiego Mercury’ego. Zespół, który do roku 2006 zdobywał platynowe płyty na rynkach muzycznych w Wielkiej Brytanii jak i w Stanach Zjednoczonych, promuje się nadal.
Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Pojednanie dwóch nacji w Krakowie: Festiwal Kultury Żydowskiej.

Na przełomie czerwca i lipca w Krakowie odbędzie się Festiwal Kultury Żydowskiej. Ta impreza kulturalna, odbywająca się od 1988 roku w mieście Smoka Wawelskiego, zyskała prestiż jako jedno z najważniejszych i największych wydarzeń tego typu na świecie. Sami jej pomysłodawcy: Janusz Makuch i Krzysztof Gierat nie spodziewali się, że w ciągu dekady zyska ona sobie tak dużą renomę.
Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

Powrót do muzyki czasów renesansu i baroku - Misteria Paschalia

W tym roku po raz kolejny, impreza cykliczna, festiwal poświęcony muzyce renesansu i baroku, dzięki któremu muzyka dawna stała się znakiem rozpoznawczym Krakowa. Wydarzenie nieodłącznie związane jest, jak sama nazwa sugeruje, z obchodami świat Wielkanocnych. Festiwal, którego charakter i wizerunek budowany jest przez lata, cieszy się dużą popularnością - można powiedzieć, że zdobył już własną markę.
Polskie tournée Garou: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Kraków, Warszawia

Polskie tournée Garou: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Kraków, Warszawia

Szykuje się niespodzianka dla fanów kanadyjskiej gwiazdy Garou. Znany na całym świecie piosenkarz, aktor i muzyk, który ma do czynienia z gitarą od trzeciego roku życia wystąpi w naszym kraju we wszystkich większych miastach, prócz Łodzi niestety. Autora słynnego krążka "Seul" będzie można usłyszeć i zobaczyć we Wrocławiu Poznaniu Szczecinie, Gdyni, Krakowie i oczywiście, w Warszawie.
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Za czasów młodości naszych rodziców, dzielnica Zabłocie stanowiła kompleks fabryk i przemysłowych wytwórni. W ciągu ostatnich lat zostały one prawie w całości zastąpione przez ekskluzywne, mieszkaniowe „lofty” i modne wine bary.
Cracovia Maraton 2014	 - biegiem po zdrowie

Cracovia Maraton 2014 - biegiem po zdrowie

To już 13. edycja maratonu. Największe biegowe wydarzenie w Krakowie to prawdziwe święto sportu. Jest to także najbardziej międzynarodowy spośród maratonów organizowanych w Polsce, z największą liczbą uczestników z zagranicy. Na krakowski maraton przybywa także liczna grupa osób niepełnosprawnych.
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice