Noclegi w Głogowie

Wyświetlone: 1 - 10 z 20
 • Pokoje Gościnne SLK  NOCLEGI
  od 35 zł /os.
  Głogów , Grodzka 10
  Pokoje Gościnne "SLK" ul. Grodzka 10 Nasz obiekt znajduje się 200m od drogi krajowej nr 12, w centrum miasta, w głogowskich... Więcej »
 • Zacisze Głogów-Serby
  od 30 zł /os.
  Głogów , Kościelna 32
  Witam!!! Mam do zaoferowania pokoje 2,3,4,5, osobowe. W każdym pokoju jest telewizor i lodówka. Kuchnia z wyposażeniem oraz toaleta są... Więcej »
 • Qubus ***
  Głogów , Ul. Konstytucji 3. Maja 1 Squer, 67200 Glogow
  Dostępny na zapytanie
  Wyposażenie Location: Located in the strict city center nearby the picturesque Slowianski Park and one of the most important monuments of... Więcej »
 • Martiz
  od 60 zł /os.
  Lubin (~29.3 km od Głogów)
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Zapraszamy do obiektu położonego przy międzynarodowej trasie krajowej E65 pomiędzy Lotniskiem, stadionem Zagłębia... Więcej »
 • kacper
  30 - 38 zł /os.
  Wijewo (~30.3 km od Głogów)
  PROMOCJA !!! 2015 rok  Domek 2 osobowy 80 zł doba (maj czerwiec wrześień ) Domek 2 osobowy 120 zl (lipieć sierpien)   Jeśli... Więcej »
 • Stara Stajnia w Wieleniu Zaobrzanskim
  20 - 35 zł /os.
  Wieleń (~32.1 km od Głogów)
  Stara Stajnia to gospodarstwo agroturystyczne w Wieleniu Zaobrzańskim. Przez okrągły rok zapewniamy Państwu jazdę konną, także w krytej... Więcej »
 • Vitalia Hotel & Resort ***
  od 130 zł /os.
  Włoszakowice (~36.7 km od Głogów)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Wyjątkowe miejsce z doskonałymi warunkami do wypoczynku dla miłośników kąpieli, wędkarzy, grzybiarzy, a także... Więcej »
 • SUŁKOWSKI Conference Resort
  od 150 zł /os.
  Włoszakowice (~36.9 km od Głogów)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Nasz Hotel znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych... Więcej »
 • Centrum Konferencji i Rekreacji AKWAWIT ***
  od 99 zł /os.
  Leszno (~38.0 km od Głogów)
  Dostępny na zapytanie
  Położenie obiektu Zapraszamy Państwa do Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit. Obiekt położony jest blisko centrum... Więcej »
 • Wieniawa ****
  od 360 zł /os.
  Leszno (~39.1 km od Głogów)
  Rezerwacja on-line
  Położenie obiektu Hotel Wieniawa usytuowany jest w samym centrum miasta Leszna przy ulicy Rynek 29.Ze względu na położenie miasto jest... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2014-10-17 15:38:14
  Pokoje Gościnne SLK  NOCLEGI Pokoje Gościnne SLK NOCLEGI
  Witam Jestem stałym gościem hotelu, który pan tak oczernia! ze względu na swoją pracę jestem bardzo często w Głogowie i zawsze zatrzymuje się w Pokojach Gościnnych SLK od ponad 3 lat. Nigdy do tej pory nie miałem problemu z komunikacją , między Właścicielem a klientem odkąd tam goszczę, zawsze była miła fachowa i kompetentna obsługa!!!! A... zobacz więcej
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu:
  Adam
 • 2014-10-13 09:40:38
  Pokoje Gościnne SLK  NOCLEGI Pokoje Gościnne SLK NOCLEGI
  Cena inna niż umawiali sie telefonicznie, warunki beznadziejne pokój pod schodami tragedia. Brak szafy do tego właściciele wchodzą w nocy do pokoni zeby powiesić regulamin!!!??? Skandal jak tak mozna???
  Lokalizacja: 3 Wyposażenie: 1 Czystość: 3 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.8 / 5
  Termin pobytu:
  ~steckaagnieszka
  Odpowiedź obiektu:
  Pani Agnieszko???.... i Panie Bogusławie, ustalona telefonicznie z Panem cena to 45pln za os./doba, po przyjeździe próbował Pan ?wymusić? 40pln. Warunki?..... odsyłam do opinii zamieszczonych poniżej przez innych naszych gości. Dostali Państwo możliwość wyboru pokoju ,którego dokonali i wszystko było bez zarzutu! Rzekomy pokój nr 5 ?pod schodami?, paradoksalnie szafę ma i to od zawsze, czyżby Państwo jej nie dostrzegli?.... Tak samo jak Pan Bogusław nie dostrzegł?!...... wiszących, na ścianach korytarzy i toalet, wyraźnych i klarownych znaków ZAKAZU PALENIA oraz Regulaminu, w którym na czerwono jest wzmianka o zakazie! Zwrócenie uwagi na zakaz palenia nie odniosło skutku ,co więcej wywołało u Pana niezadowolenie, wyrażone wulgarną odpowiedzią i lekceważącym zachowaniem. Pomijając Pana ogólne niezadowolenie i gburowatość. Na tak arogancką Pana postawę, jedynym bezkonfliktowym i dyplomatycznym rozwiązaniem, było umieszczenie w pokoju informacji o Zakazie Palenia i jego konsekwencjach! Z całą pewnością nie była to noc, ale sobota 4-10-br. około godz. 16:00, PRZYPOMINAM PAŃSTWU: OBIEKT JEST MONITOROWANY!!! Skoro było tak źle i skandalicznie to dlaczego przedłużył Pan z 1-ej doby do 3-ech???!!! Opinię o niezadowoleniu wystawiacie w poniedziałek 13-10-br. po ponad tygodniu?!..... SKANDALEM zdecydowanie JEST PANA ORDYNARNE ZACHOWANIE, BRAK OGŁADY I KULTURY w stosunkach interpersonalnych, zwłaszcza, że jest Pan człowiekiem w średnim wieku, oraz fakt, że personel nie poprosił Państwa o opuszczenie obiektu! Z wyrazami niesmaku; wyrozumiała i tolerancyjna Obsługa i Właściciel Pokoi Gościnnych SLK.
 • 2014-09-02 09:13:32
  Pokoje Gościnne SLK  NOCLEGI Pokoje Gościnne SLK NOCLEGI
  Lokalizacja świetna. Obsługa bardzo sympatyczna, elastyczna i miła. Polecam bardzo każdemu, kto choć na jedną noc przyjedzie do Głogowa.
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 5 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 5 / 5
  Termin pobytu: sierpień 2014
  ~slaaweck
 • Zobacz wszyskie opinie o noclegach w Głogowie
 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice

 • Oferty specjalne