| STRONA GŁÓWNA | POLECANE NOCLEGI | REZERWACJE ON-LINE | OFERTY SPECJALNE | OFERTY RABATOWE |
| Adres: |
mapa
Kościuszki 2a 84-140 Jastarnia woj. pomorskie |
| Typ obiektu: | hotel |
| Ceny: | od 300 do 1500 zł / os. |
| Strona www: | www.hotele.pl |
Położenie obiektu
Jest takie miejsce na ziemi, gdzie sosny przeglądają się w lustrze wody, a plaża zachęca aksamitem piasków. W Domu Zdrojowym zapewnimy Państwu atrakcje o każdej porze roku.
Hotel **** SPA Dom Zdrojowy wkomponowuje się w pejzaż półwyspu helskiego wyłaniając się z sosnowych lasów wprost przy nadmorskiej plaży.
Wyposażenie
Proponujemy komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone między innymi w mini barek, sejf mogący pomieścić laptop, telefon, mini barek, TV, sprzęt plażowy, a także stale łącze internetowe. Na tarasach widokowych naszego hotelu doznacie Państwo prawdziwego ukojenia i pobudzicie twórczą wyobraźnię.
Klinika SPA to synonim relaksu i wyjątkowych zabiegów. To luksusowe centrum urody, w którym większość zabiegów opiera się na dobroczynnych właściwościach wody. W naszej Klinice Zdrowia i Urody Dermosana znajdującej się w Hotelu SPA Dom Zdrojowy, wszystkie zabiegi łączą w sobie zdrowie, urodę i relaks. Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłych chwil w wyjątkowej atmosferze i pięknym otoczeniu nadmorskich wydm.
Oprócz tradycyjnych zabiegów SPA: wodnych, pielęgnacyjnych czy relaksacyjnych, proponujemy Państwu unikatowe w naszym kraju zabiegi SPA-med, w trakcie których praca lekarzy specjalistów uzupełniana jest przez pracowników odnowy biologicznej.
Kompleks SPA to spokój, regeneracja sił oraz przywrócenie harmonii ciała i ducha. W zespole odnowy biologicznej znajdziecie Państwo basen, saunę, jaccuzi, łaźnię parową, tepidarium oraz "słoneczną łąkę".
Wyposażenie
Restauracja Hotelu DOM ZDROJOWY zaspokoi gusta wszystkich tych, którzy cenią sobie dobry smak i milą atmosferę. Klimatyzowana sala dwupoziomowej restauracji mogąca przyjąć 120 osób ugości wszystkich chcących zasmakować w specjałach kuchni regionalnej, polskiej oraz kuchni basenu Morza Śródziemnego, a bezpośrednie zejście na bałtycką plażę sprawi, iż w każdej chwili czuć będziecie Państwo kontakt z naturą i zasmakować naszych specjałów na tarasie tuż przy nadmorskiej wydmie.
Słoneczna kawiarnia o południowej ekspozycji znajdująca się na czwartym piętrze naszego hotelu ugości 40 osób w kameralnej, klimatyzowanej sali i 80 osób na obszernym tarasie z widokiem na błękit Zatoki Puckiej a także na zieleń sosnowego lasu. O zmroku niepowtarzalny klimat stworzy błysk latarni morskiej, który rozświetli uroczy półmrok i doda smaku każdemu specjałowi serwowanemu w naszej kawiarni.
Konferencje
Do dyspozycji Państwa oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne mieszczące do 140 osób. Stwarzamy komfortowe warunki dla pracy w skupieniu, w pomieszczeniach wyposażonych w najnowszy sprzęt audio - wizualny. Organizując konferencje lub spotkania biznesowe pomagamy odnaleźć zdrowe proporcje między interesami i przyjemnością w miejscu szczególnie sprzyjającym inspiracji. Z dala od rutyny dnia powszedniego rozwiążecie Państwo najtrudniejsze dylematy.
Rezerwacje on-line
Typy obiektów
Pobliskie miejscowości