Noclegi dla zakochanych

Walentynki, Dzień Kobiet, a może rocznica ślubu? To romantyczne okazje, przy których powinniśmy poświęcić czas ukochanej osobie. Warto oderwać się na moment od szarej codzienności i ponieść się chwilom uniesień w urokliwych zakątkach nadmorskich miejscowości lub zaskoczyć drugą połówkę i porwać ją w góry wybierając specjalne oferty dla zakochanych.
Wyświetlone: 1 - 10 z 48
 • 37 zł
  Karpacz
  NOWY OBIEKT ! NOWOCZESNA WILLA - dla gości szukających interesującej architektury,ciekawych wnętrz,odrobiny komfortu i kameralnej atmosfery za przystępna cenę, oferujemy: -pokoje z balkonami,lazienkami,TV -salon z kominkiem -taras widokowy -parking bezpłatny - SAUNA + WANNA Z MASAŻAMI SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY !   PROMOCJA: NOWY OBIEKT Więcej »
 • Wiarygodny
  20 zł
  Łeba
  U     O L E C H A    P O K O J E   NA    W A L E N T Y N K O W E     P O D B O J E    ! ! ! Do dyspozycji  Zakochanych udostępniamy wygodne pokoje z łazienkami i wyposażeniem jak w opisie. Cena 30 zł dotyczy pobytu 3 dniowego /pobyt 2 dniowy- 35 zł z jednodniowy-40 zł/os. Grupy 10 os pobyt: 3dn-20 zł/os, 2 dn-25zł/os, 1dn-30 zł/os.Ceny nie dotyczą lipca i sierpnia. Ponadto za dodatkową odpłatnością organizujemy romantyczne kolacje w restauracji, zabawę lub dyskotekę, przejażdżkę konną saniami lub bryczką /w zależności od pogody/ z pochodniami, ognisko,wycieczkę krajoznawczą itp. Jesteśmy również otwarci na propozycje miłego spędzania czasu. Rezerwacji dokonujemy telefonicznie pod nr 513 566 050. Serdecznie zapraszam. Do  dyspozycji  Gości                                      Jadwiga Olech   Więcej »
 • 35 zł
  Kołobrzeg
10 20 30 wyników na stronie