Dodaj atrakcję

Atrakcje w Krakowie

byłem tu chcę tu być
reklama

Komentarze (4)

Ocena ogólna: 5/5
Nasz wspaniały Kraków znajduje się w ścisłej czołówce najpiękniejszych miast Europy. To miejsce nieprzerwanie tętni życiem, tutaj pracują znani polscy artyści i kształcą się setki tysięcy studentów. Dawna stolica Polski każdego dnia zachwyca tłumy turystów bogactwem architektury i mnogością zabytków.
Kraków to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych, a według internautów także jedno z najbardziej romantycznych polskich miast. Jednak nie jest to jedynie miasto dla zakochanych! Kraków jako jedno z najstarszych miast oferuje wiele miejsc do zwiedzania miłośnikom historii, sztuki jak i zwykłym turystom. Zamek Królewski, Kościół Mariacki, Kopiec Kościuszki czy Sukiennice to zaledwie parę miejsc, którymi poszczycić może się Kraków. Dla Turystów o określonych upodobaniach wyznaczono specjalne szlaki turystyczne, jak Via Regia czy Via Dolorosa. Dużą popularnością cieszą się Rondel, czyli Barbakan jak i Bulwary Wiślane, których widok zapadnie w pamięć każdemu, najbardziej jednak romantykom. A wszystko to zwiedzić możemy pod czujnym okiem słynnego Smoka Wawelskiego! Kraków już od zarania dziejów przyciągał uwagę nie tylko obywateli, ale i władzy - w końcu był niegdyś stolicą kraju, dziś poszczycić może się mianem najmodniejszego miasta świata.
Byłem tu przed rokiem 2014
Niewątpliwie miasto z klimatem!
Byłem tu przed rokiem 2014
Zdecydowanie warto zwiedzić Ojcowski PN, przespacerować się Doliną Będkowska, powspinać się trochę po skałach i zjeść w Chochołowym Dworze.
Byłem tu przed rokiem 2014

Byli tu

więcej

Chcą tu być

więcej

Pobliskie miejscowości

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]