Dodaj atrakcję

Atrakcje w Kołobrzegu

byłem tu chcę tu być
reklama
Idealne miejsce dla wielbicieli nadmorskich atrakcji, gorących promieni słonecznych, plażowego lenistwa i wakacyjnego szaleństwa. Nie, to żadne z zagranicznych miast, czy gorących wysp, to po prostu polski Kołobrzeg. Wczasowiczom spragnionym wesel czy ślubów z pewnością przyjdzie zobaczyć Pomnik Zaślubin Polski z Bałtykiem i nie tylko im wyda się to wyjątkowo dobrana para. Jak na każde nadmorskie miasto przystało także Kołobrzeg ma swą Latarnię Morską, z której podziwiać można piękne widoki - miasta i morza. Dla Turystów znudzonym leżeniem na plaży, sparzonym słońcem idealny będzie spacer Aleją Nadmorską wśród zapachów ryb, szumu fal i przyjemnego powiewu wiatru.
Byłem tu przed rokiem 2014

Komentarze (3)

Ocena ogólna: 4.7/5
Plaża połyskująca złotym pisakiem to główna zaleta Kołobrzegu. Usłyszeć tu można nie tylko szum fal i krzyk mew, lecz także rozmowy w różnych językach świata, co potwierdza międzynarodową sławę miejscowości. Lokalny mikroklimat i liczne sanatoria sprawiły, że Kołobrzeg jest uznawany za jeden z największych ośrodków uzdrowiskowych nad Bałtykiem.
Fanów muzyki house i electro nie trzeba do Kołobrzegu zapraszać. Każdego roku organizowany tam Sunrise Festival przyciąga prawdziwe tłumy ludzi głodnych imprezy na najwyższym poziomie. Ci, którzy od ilości decybeli bardziej cenią sobie subtelne brzmienie gitary i klimatyczne teksty piosenek, przyjadą na coroczny festiwal Nadzieja im. Jacka Kaczmarskiego. Poza tym miasto organizuje wiele koncertów, aby zapewnić turystom okazje do rozrywki. Nie brakuje także wydarzeń sportowych. Nie tylko dzieci będą mieć prawdziwą frajdę z oglądania regat. Na aktywnych czekają turnieje siatkówki plażowej. Jednak nie wydarzenia cykliczne i atrakcyjne, jednorazowe eventy najbardziej zachęcają do odwiedzenia Kołobrzegu. Nie da się oprzeć wrażeniu, że i bez tego miasto byłoby oblężone przez turystów. Liczne sanatoria goszczą kuracjuszy z całego kraju. Cenią sobie oni piękno niepowtarzalnej, kołobrzeskiej przyrody, którą można podziwiać podczas wycieczek po Ekoparku. Do tego wspaniała plaża i morze. Czego chcieć więcej?
Byłem tu przed rokiem 2014

Byli tu

więcej

Chcą tu być

więcej

Pobliskie miejscowości

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]