Dodaj atrakcję

Atrakcje w Gdyni

byłem tu chcę tu być
reklama
Bulwar Nadmorski wyprowadzić spacerowiczów może nie tylko na piaszczyste plaże, ale także do Sopotu i Gdańska, w końcu podziwiając tak piękne widoki nie liczy się kilometrów, a nogi same niosą. Panoramę miasta oglądać można z Kamiennej Góry i w tym przypadku nie wiadomo, który widok bardziej się spodoba - czy miasta, czy tej urokliwej dzielnicy Gdyni.
Byłem tu przed rokiem 2014

Komentarze (4)

Ocena ogólna: 4.7/5
piękne miejsce na długie spacery
Byłem tu w lutym 2014
Najlepsze ryby i super klimat
Byłem tu w styczniu 2014
Miasto cierpiące na syndrom gorszego dziecka. Gdynia nie wyrobiła sobie równie mocnej pozycji na turystycznej mapie kraju, co jej ?rodzeństwo? Trójmiasta. Jednak każdy, kto lepiej poznał Gdynię, musi przyznać, że nie musi się ona niczego wstydzić, choć nie ma za sobą tak wielkiego PRu jak Gdańsk i Sopot. Wśród młodzieży miasto sławne jest głównie ze względu na organizowany tam Open'er Festival, odbywający się zawsze na początku lipca. Festiwal zaprasza artystów największego formatu z całego świata, a to przyciąga do trójmiejskiego kopciuszka rzesze fanów z całej Polski i reszty Europy. To oczywiście nie jedyna atrakcja, jaka czeka na nas w tym dużym mieście! Fani żeglarstwa przybędą do Gdyni na międzynarodowe regaty Gdynia Sailing Days. Osoby lubiące wiedzieć więcej, na pewno odwiedzą Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Marynarki Wojennej, przy okazji zwiedzania, którego koniecznie trzeba zobaczyć także niszczyciel Błyskawica oraz żaglowiec Dar Pomorza. Na aktywnych czekają bezpłatne zajęcia z jogi i turnieje siatkówki, a na mniej aktywnych pierwszorzędny plażing i zimny Heineken.
Byłem tu przed rokiem 2014

Byli tu

więcej

Chcą tu być

więcej

Pobliskie miejscowości

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]